Biz Kimiz

Kolay Kampüs, öğrenmenin yaşam boyunca devam ettiğine inanan ve her bireyin öğrenme yolculuğunun farklı olduğunu bilerek kişiye özel eğitim modelini tasarlayan, kendini geliştirmek isteyen herkese, istediği eğitime en uygun fiyatla erişmesini sağlayan bir öğrenme platformudur.

Okul öncesi dönemden yetişkin eğitimlerine kadar, herkesin ihtiyacı olan eğitimi kolayca ulaşılabilir hale getirme hayaliyle yola çıktık. “Bebek, çocuk, genç, yetişkin öğrenmesini nasıl kolaylaştırabiliriz?”, “Eğitimi sıkıcılıktan kurtarıp, nasıl eğlenceli hale getirebiliriz?”, “Ebeveynlere, anne-babalara, çocuklarının eğitiminde endişe duymadan, içlerinin rahat edebileceği bir eğitim dünyasını nasıl sunabiliriz?” soruları bizi Kolay Kampüs’ün öğrenme ağacını geliştirmeye yöneltti.

Biliyoruz ki; beyin her şeyi öğrenir, eğitimde yöntem ve tekrar önemlidir!

Kolay Kampüs, ekrana değil öğrenmeye bağlayan eğitimleri, öğrenciyi sıkmadan, kendi hızında ve kendi dilediği şekilde öğrenmesini sağlayacak yapıda, reklamsız ve güvenli içeriklerle sunar. Eğitimlerimizin her biri, bilim kurulumuzun ve deneyimli ekibimizin detaylı değerlendirmeleri sonrasında, alanında en iyisi olan eğitim ortaklarımız tarafından sunulmaktadır.

Kolay Kampüs platformu, öğrencinin bilişsel kapasitesinin gelişimini destekleyen, kendine özel öğrenme stiline uygun içerikleri sunar. Öğrencilerimizin ilgi alanlarını ve öğrenme alışkanlıklarını akademik testlere göre ölçümler ve kişiselleştirilmiş eğitim çözümlerini sağlıyoruz. Alınan eğitimler sonucunda elde edilen kazanımlar ve eksik kalan noktalar sistemimiz tarafından rahatlıkla takip edilebilir. Kazanımları takip eden akıllı sistemimiz sayesinde eğitim önerilerimiz, öğrencilerimiz başarıya ulaşana kadar tekrarlanır.

Biz Kimiz