Yeni Nesil Dijital Eğitim Platformu ile Başarılı Bir Geleceğe Birlikte Yön Veriyoruz.

Dijital teknolojilerin sunduğu tüm avantajlarla, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu eğitim ve kaynak desteğini tek platform üzerinden sağlıyoruz. Kolay Kampüs ile yenilenen öğrenme ihtiyaçları için bilginin yanı sıra motivasyon sağlayan bir çalışma sistemi sunuyoruz.

Kolay Kampüs’te 8 ve 12. sınıfların sınav hazırlıklarında ihtiyaç duydukları, tamamı güncel MEB müfredatına uygun içerikler yer alıyor. 40 yıllık eğitim tecrübesine sahip uzman eğitimci kadromuz tarafından hazırlanan ders içeriklerini; akıcı, net ve kolay anlaşılabilir formatta sunuyoruz.

LGS, TYT ve AYT sınavına hazırlanan öğrenciler için online ve fiziksel ders paketlerimizde; on binlerce soru, her sorunun detaylı ve anlaşılır çözümü, güncel konu anlatım videoları, sınav sistemine uygun deneme sınavları, soru çözümünü kolaylaştıran ve öğrenciye hız kazandıran ipuçları yer alıyor. Platform içerisinde öğrencilerin konu bazlı başarı oranlarını belirleyen ve buna yönelik çalışma prensipleri sunan, eksiklerine kolayca ulaşabileceği ‘Sıfır Hata’ isimli akıllı uygulama da yer alıyor. Ayrıca zengin rehberlik videolarımız ve dokümanlarımızla hem öğrencilere hem de velilere sınav sürecinde destek olarak, yol gösteriyoruz.

Çok yakında farklı yaş gruplarına yönelik eğitimleri hayata geçirerek, Kolay Kampüs içeriklerini zenginleştirmeye devam edeceğiz.

Sınav Maratonunda Eksikleri Tamamlamak için Yanınızdayız!

Tamamlayıcı Eğitim Sistemi

Pandemi döneminde eğitim sınıflardan evlere taşındı, pek çok öğrenci desteğe ihtiyaç duyuyor. Kolay Kampüs ile öğrencileri ekrana değil, öğrenmeye bağlayan bir eğitim sistemi sunuyoruz. Yoğun bir şekilde sınava hazırlanan, özellikle bu sene pandemi dolayısıyla pek çok imkandan mahrum kalmış olan 8 ve 12’nci sınıf öğrencilerini, eksiklerini tamamlayarak sınavda başarıya ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Uzman Akademik Kadro

Kolay Kampüs ders içerikleri, 40 yıllık eğitim tecrübesine sahip, online eğitimcilik konusunda uzman kadromuz tarafından, tamamen MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Rehberlik ve Psikolojik Destek

Rehberlik noktasında eksikleri tamamlamayı hedefleyen tavsiyelerimizi öğrenci ve veliler ile buluşturuyoruz. Haftalık video yayınları ile plan, taktik ve motivasyon, meslek/bölüm tanıtımları ve girilecek sınavlara yönelik rehberlik hizmeti sağlıyoruz. Sadece çocuğa yönelik değil ailelerimiz için de öğretici içerikleri üretiyoruz. Sınav öncesi stresi yönetmeye yönelik içeriklerden, sınavdan sonraki süreçte tercihlerde yol gösterici yayınlarına kadar tüm öğrenci ve velilere ihtiyaç duydukları alanlarda rehberlik ve psikolojik destek sağlıyoruz.

Basında Biz

Milliyet - Yeni Nesil Dijital Eğitim (12.03.2021)

Milliyet - Sınava hazırlanan öğrencilerin yeni adresi KOLAY KAMPÜS (12.03.2021)

Posta - DİJİTAL EĞİTİM İÇİN KOLAY KAMPÜS YAYINDA (12.03.2021)

Posta - DİJİTAL EĞİTİM KOLAYLAŞTI (12.03.2021)

Posta - SIFIR HATA İLE SINAVA HAZIRLIK (23.03.2021)

Posta - SIFIR HATA İLE SINAVA HAZIRLIK (23.03.2021)

Türkiye - Uzaktan eğitimde dijital platformlar (12.03.2021)

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.