Okul Eğitimi & Yardımcı Kaynak

1. Sınıftan 12. sınıfa kadar tüm seviyelerdeki öğrencilere ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğe kolayca ulaş. Öğrenciler için kendilerini geliştirmelerini ve eğlenerek öğrenmelerini sağlayan uygulamalar, öğrenci kampları ve çok daha fazlası…

Öğrenciler, tamamı MEB müfredatına uygun şekilde hazırlanmış ve konu-kazanım bazlı binlerce yeni nesil eğitim içeriği sayesinde, 1. sınıftan 12. sınıfa kadar akademik eğitimlerine online destek alabilecekler.

Konu anlatım videoları, konu özetleri, çözümlü sorular, testler, deneme sınavları ve daha pek çok zengin içerik ile hazırlanmış eğitim setleri sayesinde, öğrenciler hem zamanlarını verimli kullanabilecek hem de eksiklerini tamamlayabilecekler. Okul eğitim içeriklerinin yanı sıra, yazılım ve yabancı dil eğitimleri ile ufak yaşlardan itibaren donanım kazanabilecekler.

Eğitim Paketleri
Okul Eğitimi & Yardımcı Kaynak
1 - 12. sınıf öğrencilerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce yeni nesil içeriğe kolayca ulaş. Yaz aylarında kendini geliştireceğin ve eğlenerek öğreneceğin uygulamaları, öğrenci kamplarını ve daha fazlasını keşfet!
2 Öğrenci + 2 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 9.450 TL
2 Öğrenci + 2 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 11.350 TL
1 Öğrenci + 2 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 7.790 TL
2 Öğrenci + 1 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 7.700 TL
2 Öğrenci + 1 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 9.250 TL
1 Ay boyunca sınırsız Da Vinci Kids programları ve oyunları, sadece 19.99 TL
6 Ay boyunca sınırsız Da Vinci Kids programları ve oyunları, sadece 109.99 TL
1 Öğrenci + 1 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 5.700 TL
1 Öğrenci + 2 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 6.500 TL
12 Ay boyunca sınırsız Da Vinci Kids programları ve oyunları, Kolay Kampüs kullanıcılarına özel %50 indirimle sadece 59.99 TL
1 Öğrenci + 1 Yetişkin Spor Sanat İngilizce Kamp Paketi, sadece 4.750 TL