Sınava Hazırlık

LGS, YKS (TYT-AYT), DGS, YDS, KPSS, ALES, YÖS ve SMM sınavlarına hazırlık için ihtiyacın olan her şey… LGS ve YKS hazırlıkta kendine özel çalışma programını oluşturmak çok kolay! Yapay zekâ sistemimiz eksiklerini tespit etsin, yalnızca izlemen gereken konu anlatımları ve çözmen gereken soruları tamamlayarak, sıfır hata ile sınava hazırlan.

Kolay Kampüs, zengin sınav içerikleri ile sınava girecek adaylara donanımlı ve kendilerine özel bir çalışma sistemi sunar. Verimli zaman kullanımı ile doğru ve ihtiyaç duyulan bilgiye erişimi amaçlayan online içerik ve eğitim sistemimiz, yapay zeka teknolojisi ile adayları hedefledikleri başarıya ulaştırır.

Sınav sistemi ile uyumlu, MEB müfredatına uygun, güncel, yeni nesil soru ve konularla tasarlanmış sistem içerisinde çözümlü sorular, deneme sınavları, seviye tespit sınavları, konu anlatım videoları, rehberlik, kişiye özel çalışma programı ve daha pek çok özel içerik bulunmaktadır.

Her an her yerden erişim sağlanabilen sistem ile adaylar, hep bir adım önde olacaklar.

Eğitim Paketleri
Sınava Hazırlık
LGS, YKS (TYT-AYT), DGS, YDS, KPSS, ALES, YÖS ve SMMM sınavlarına sana özel çalışma programı ile hazırlan! LGS ve YKS'de yapay zekâ sistemimiz eksiklerini tespit eder, sana yalnızca izlemen gereken konu anlatımları ve çözmen gereken soruları tamamlamak kalır.
ÖSYM Sınav sistemine göre hazırlanmış DGS Online Eğitim Seti sadece 250 TL
ÖSYM Sınav sistemine göre hazırlanmış güncel TYT Online Eğitim Seti sadece 499TL