Da Vinci Kids

Da Vinci Kids ile Kolay ve Eğlenceli Öğrenme

Eğlenceli programları ve oyunlarıyla Da Vinci Kids her an her yerde sizinle!

Öğrenmeyi yaşam boyu bir süreç olarak kabul eden herkese eğlenceli bir bilgi dünyası sağlayan Da Vinci Kids, ilham verici videolar ve oyunlar aracılığıyla keşif ve hayal gücü tutkusunu ateşleyerek çocukların tüm potansiyelini istedikleri zaman istedikleri yerde ortaya çıkarmaktadır.
Ebeveynlerin başarılı ve olağanüstü insanlar yetiştirmesine yardımcı olan Da Vinci Kids, küçük yaş gruplarına uygun ödüllü TV programları ve eğitici oyunları dahil olmak üzere yüzlerce STEAM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik) içeriğinden oluşmaktadır.

Oyunla Öğrenme

Da Vinci Kids oyunları, çocukların 21. yüzyılda hayat boyu kullanabilecekleri; eleştirel düşünme, yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma, problem çözme, karar verme, bilgi teknolojilerini kullanma ve girişimcilik konularında kazanımlarını geliştiriyor.
Oyunların matematik öğrenimi üzerindeki faydalarını gösteren Yale araştırmasına dayanarak, Yale Üniversitesi Play 2 Prevent Laboratuvarı ile birlikte geliştirilen 21 matematik tabanlı oyun ile çocuklar yaparak öğreniyor.

Dijital Farkındalığı Geliştiren Her Yaşa Uygun İçerikler

Da Vinci Kids, geleceğe daha hazır ve donanımlı bireyler yetiştirmeleri için ebeveynlere rehberlik ediyor. Eğlenceli öğrenmeyi farklı içeriklerle bir arada sunan Da Vinci Kids, çocuklar için güvenli ve reklamsız bir dijital ortam sağlıyor.

Okul Bilgilerini Eğlendirirken Tamamlayan İçerikler

Matematik, fen, fizik, kimya, biyoloji, hayat bilgisi, dijital farkındalık, bilim ve teknoloji konularında MEB müfredatı ile uyumlu videolarla çocuklar eğlenerek eksiklerini tamamlıyor.


Paketler
Da Vinci Kids
Sınırsız Da Vinci Kids programları ve oyunları ile yaz aylarında çocuğunuz eğlenerek öğrensin!