Forte Kültür Sanat Akademi

Forte Kültür Sanat Akademi 2015 yılında sanatı toplumun vazgeçilmezi haline getirebilmek hayaliyle kuruldu. Türkiye'nin her noktasında yerinde ve kişiye özel sanat eğitimi verebilen Forte Kültür Sanat Akademi, bugüne kadar 20 farklı şehirde enstrüman, görsel sanatlar, dans vb. 22 farklı branşta 4.000 den fazla öğrenciye kültür ve sanat koçluğu yapmıştır.

Kaliteli eğitimin, kaliteli öğretmen istihdamı ve sistemli çalışma sayesinde mümkün olacağına inanan Forte Kültür Sanat Akademi, sektörde bir ilke imza atarak bölgelerdeki konservatuvar ve güzel sanatlar eğitimi veren kurumlarla çözüm ortaklığı ağı oluşturmuştur. Forte Kültür Sanat Akademi, alanında uzman ve pedagojik formasyona sahip eğitmenleri Türkiye’nin her noktasından titizlikle seçerek okul öncesi dönemden itibaren her yaşa özel eğitimler tasarlamıştır. Forte Kültür Sanat Akademi bugün, eğitim kurumlarına kültür sanat alanında eğitmen tedariği, eğitim planlaması ve yönetimi, organizasyon ve gösteri düzenleme gibi konularda kapsamlı ve profesyonel destek sağlamaktadır. Bu özel yapısı sayesinde Forte Kültür Sanat Akademi, kaliteli kültür sanat eğitimini ve organizasyon becerilerini fiziksel sınırlar olmaksızın her yere ulaştırabilmektedir. Akademi, eğitimlerin haricinde resmi ve özel kurumlara yönelik kültür ve sanat faaliyetleri, kendi bünyesindeki uzman ekiplerle anahtar teslim projeler ve etkinlikler organize etmek gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Kültür sanat projesi olarak sunulan bu etkinlikler, Forte Kültür Sanat Akademi’nin kendi hazır proje portföyü içerisinden seçilebildiği gibi kuruma özel geliştirilen farklı fikirler üzerinden de gerçekleştirilebiliyor.


Paketler
Forte Kültür Sanat Akademi
Çocuklarımızın tatil zamanlarını eğlenerek geçirmekle kalmayıp kendilerini geliştirebilecekleri ve yeteneklerini keşfedebilecekleri kültür sanat, spor ve İngilizce yaz kampları Kolay Kampüs’te. Yaratıcı drama, dans ve ritim atölyeleri, spor aktiviteleri, eğlenceli yarışmalar ve daha pek çok etkinlikle unutulmaz anlar yaşatacak olan Nevşehir ve Bolu Spor, Sanat, İngilizce Yaz kampları için geç kalmadan rezervasyon yapın!