Teknomektep

Görüntülü Dershane

Türkiye’de eğitimde fırsat eşitliği ilkesi ile hedeflerine başlayan firmamız ilk görüntülü eğitim setlerini 2009 yılında hazırlamaya başlamıştır. Alanında uzman öğretmen kadrosu ve stüdyo ekibimiz ile ilk eğitim setlerini AÖF öğrencilerine yönelik yapmıştır. Gelen talepler doğrultusunda 2011 Yılını milat kabul eden firmamız, Görüntülü Dershane olarak hizmetlerine devam etmektedir. Görüntülü Dershane; Normal eğitim ve öğretime ek olarak yapılan, eğitimin olmazsa olmazı haline getirilmiş, öğretmenleri ve öğrencileri ile birlikte başlı başına bir dünya olan, bir sektör halini almış yardımcı eğitim sistemidir. Geleneksel öğrenme-öğretme yöntemlerindeki sınırlılıklar nedeniyle bir ihtiyaca cevap niteliğinde oluşmuştur. İletişim teknolojilerinin kullanılarak zaman ve mekan bağımsız olarak insanların eğitim almalarının ve sınavlarda başarılı olması sağlanmasıdır. 450 görüntülü eğitim seti ile Türkiye’nin tek görüntülü eğitim firmasıdır. Hazırlamış olduğumuz yayınlar İlköğretim, Lise, İmamhatip, AÖF, Açık Lise, KPSS, TYT, AYT, Yabancı Dil, SMMM, Bağımsız Dış Denetim, Diksiyon ve Güzel Konuşma, Çocuklar İçin Yabancı Dil, YDS, YÖS vb
 
Görüntülü Akademi

2014 Yılına geldiğimizde GAkademi (Görüntülü Akademi Yayınları) Markası ile online eğitim alanında ilk temellerimizi attık. Gakademi sistemi ile internetin olduğu her erde eğitim hizmetini firmalarımıza ve kullanıcılarımıza sunma gururunu yaşadık. Herkese Eğitim Her Yerde Eğitim sloganı ile hedeflerimize adım adım ulaşarak yaklaşık 650 bin aktif kullanıcıya ulaşarak hizmetimizi en kaliteli bir şekilde vermeye devam ediyoruz.
 
Teknomektep

2018 Yılına geldiğimizde ise teknolojik gelişmeler ve Endüstri 4.0 ile firmamızı bu alanda devrim niteliğinde bir değişikliğe soktuk. Tarihine bağlı ve geçmişten günümüze eğitim sistemlerini detaylı bir şekilde araştırarak ortaya yeni bir marka çıkarma hedefine odaklandık. Uzun süren bu araştırmalar neticesinde TeknoMektep markamızı alarak eğitimi teknolojiye tam entegre etme çalışmalarımızı profesyonel yazılımcı kadromuz ve uzman öğretmen kadromuz ile başlattık.

Teknomektep mobil uygulaması hem IOS hem de GooglePlay de yer almaktadır. Teknomektep uygulaması Türkiye’de ki eğitim alanındaki en büyük uygulama ünvanına sahiptir. Uygulama içerisinde binlerce video, test, deneme, konu özetleri, kazanımlar, kavramlar, kişisel raporlamalar, video raporlama, sınav raporlama, veli takip sistemi, uzman öğretmene görüntülü soru sorma, uzman öğretmene text soru sorma, uzman öğretmene resimli soru sorma ve daha birçok seçenek uygulama içerisinde yer almaktadır. Yayın hayatına Görüntülü Dershane, Görüntülü Akademi ve Teknomektep markalarımız ile devam etmekteyiz. Eğitim alanında sürekli bir yenilik ve teknolojinin gelişimine ayak uydurarak yayın hayatımıza devam etmekteyiz.


Paketler
Teknomektep
Herkese Eğitim Her Yerde Eğitim