Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruların Yanıtlarını Aşağıda Bulabilirsiniz!


Kolay Kampüs, öğrenmenin yaşam boyunca devam ettiğine inanan ve her bireyin öğrenme yolculuğunun farklı olduğunu bilerek kişiye özel eğitim modelini tasarlayan, kendini geliştirmek isteyen herkesi, istediği eğitime en uygun fiyatla ulaştıran bir öğrenme platformudur.
Bizi daha yakından tanımak için https://www.kolaykampus.com/biz-kimiz adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kolay Kampüs, okul öncesi dönemden yetişkin eğitimlerine kadar, her yaş grubu için eğitim içerikleri sunar.
Platform içerisinde yaş gruplarına göre özelleştirilmiş şekilde eğlenceli ve öğretici eğitimler, online sınava hazırlık, kişisel gelişim, yetişkin eğitimleri MEB müfredatına uygun sınıf eğitimleri, bilişsel ve zihinsel gelişim içerikleri, oyunlar, sesli kitaplar ve daha binlerce eğitim içeriği bulunmaktadır. Eğitime dair tüm alanlarda kaynaklar, gezi ve kamp programları, online ve fiziki etkinlikler, canlı dersler, basılı kitaplar vb içeriklerin yanı sıra eğitim gündemine dair son gelişmeler, bilgilendirici makaleler ve kişiye özel testler bulunmaktadır.
Kolay Kampüs tarafından sunulan tüm içeriklerin, özellikle küçük yaş grupları için pedagojik olarak uygunluğu, bilim kurulumuz ve alanında uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve onaylanmaktadır.
Kolay Kampüs platformunda yer alan eğitimler, alanının en iyisi olan eğitim ortaklarımız tarafından hazırlanmaktadır. Sunduğumuz tüm eğitim içerikleri, bilim kurulumuzun ve alanında uzman ekibimiz tarafından denetlenmekte ve detaylı bir onay sürecinden geçmektedir.
Kolay Kampüs ile LGS, YKS (TYT-AYT), KPSS Ön Lisans, KPSS Lisans, KPSS Ortaöğretim, KPSS Eğitim Bilimleri, YÖS, YDS, DGS, SMMM ve ALES sınavlarına hazırlanabilirsiniz.
Sınava hazırlık eğitim paketlerini incelemek için https://www.kolaykampus.com/paket-tipi/sinava-hazirlik adresini ziyaret edebilirsiniz.
Tüm online ders içeriklerimiz, MEB müfredatına uygun olarak, konusunda uzman akademik ekiplerimiz ve eğitim ortaklarımız tarafından hazırlanmaktadır.
Platform içerisindeki tüm içerikler üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Dilediğiniz eğitim içeriğini satın alabilir veya içerik modeline göre aylık, 3 aylık, 6 aylık, yıllık üyelikler yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kolay Kampüs, her bireyin öğrenme yolunu bilimsel testlerle algılayan, yapay zekâ teknolojisi ile analiz eden ve uygun eğitimleri öneren bir yapıya sahiptir. Kolay Kampüs üyeleri, ücretsiz olarak uygulanan 3 temel testten (Matematiksel Hafıza, Sezgisel Hafıza, Mesleki İlgi ve Kariyer) kendilerine en uygun olanı seçerler.
Yaş ve hedefe yönelik özelleştirilmiş bu testler sonucunda çıkan bilimsel rapora göre, kişiye en uygun eğitim içerikleri Kolay Kampüs tarafından önerilir.
Detaylı bilgi için www.kolaykampus.com/ogrenme-agacimiz adresini ziyaret edebilirsiniz.
Kolay Kampüs’e ücretsiz üye olmak için www.kolaykampus.com adresini ziyaret ederek üst menümüzde bulunan “Üye Ol” butonuna tıklayın. Açılan sayfada e-posta adresinizi girin ve şifrenizi belirleyin. Üyeliğinizi tamamlamak için, e-posta adresinize gönderilen aktivasyon linkine tıklamanız yeterlidir.
Kolay Kampüs’ten eğitim paketi aldıktan sonra www.kolaykampus.com adresini ziyaret ederek üst menümüzde bulunan “Giriş Yap” linkini tıklamanız gerekmektedir. Giriş bilgilerinizle sisteme girdikten sonra eğitim paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
www.kolaykampus.com/iletisim sayfasından iletişim formunu doldurabilir veya 0 850 304 0 350 telefon numarasından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.
2021-2022 Sınav paketlerimiz 2021 Eylül ayından itibaren kullanıma açılacaktır.